Kalite Politikamız

3 EKSEN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. MÜŞTERİ İHTİYAÇ VE İSTEKLERİNİ EN İYİ BİÇİMDE BELİRLEYEREK, BUNA UYGUN ÜRÜNÜN İMALATINI VE BAKIMINI YAPMAK, ÜRÜN KALİTEMİZ İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK, ÇALIŞANLARIMIZ, TEDARİKÇİLERİMİZLE BİRLİKTE; KARŞILIKLI İŞ BİRLİĞİ VE GÜVEN İÇERİSİNDE ÇALIŞARAK VERİMLİLİĞİMİZİ ARTIRMAK. EKİP RUHU VE EKİP ÇALIŞMASI ANLAYIŞINI, ŞİRKET KÜLTÜRÜMÜZÜN TEMELİ OLARAK GÖRMEK, KALİTEYİ ŞİRKETİMİZ İÇİN ULAŞILAN VE KORUNAN BİR DÜZEY DEĞİL, YENİLENEN VE GELİŞTİRİLEN BİR HEDEF OLARAK GÖRMEK, FİRMANIN EN DEĞERLİ KAYNAĞINI İNSAN OLARAK KABUL ETMEK.

Vizyonumuz

DEĞİŞEN VE GELİŞEN DÜNYA ŞARTLARINDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYARAK KALİTELİ TALAŞLI İMALAT ve ÜRETİM MAKİNELERİNİN PERİYODİK BAKIM ve ONARIM İŞLEMLERİNİ YAPARAK, ÇEVRE VE TOPLUMA KARŞI SORUMLULUK BİLİNCİYLE: TEKNOLOJİ VE KALİTE AÇISINDAN METAL TALAŞLI ÜRETİM SEKTÖRÜNDE ÖRNEK BİR KURULUŞ OLARAK YER ALMAK.

Misyonumuz

ÜLKEMİZ, TOPLUMUMUZ, HİZMET VERDİĞİMİZ MÜŞTERİLERİMİZ ve 3 EKSEN MAKİNA SANAYİ’ sinin TÜM ÇALIŞANLARI İÇİN DEĞER YARATAN BİR KURULUŞ OLMAK.